Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 215/40 ZR16 86W

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120215/40 ZR16 86W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563352664
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  101,3 €

Цена по парче

101,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот