Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 215/35 ZR18 84Y

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120215/35 ZR18 84Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563390451
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  119,5 €

Цена по парче

119,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот