Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 205/50 ZR15 86W

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120205/50 ZR15 86W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563390475
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  107 €

Цена по парче

107 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот