Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 205/45 ZR17 88W

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120205/45 ZR17 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563352695
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  113,9 €

Цена по парче

113,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот