Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 205/40 ZR17 84W

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120205/40 ZR17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563382753
ЕУ Етикета:
D
A
70 dB

Највисока цена:  130,5 €

Цена по парче

130,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот