Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 195/45 ZR17 85W

Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120195/45 ZR17 85W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563352671
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  115,5 €

Цена по парче

115,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот