Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus ST RH06 285/60 R18 116V

Hankook Ventus ST RH06
Hankook Ventus ST RH06
Hankook

Hankook Ventus ST RH06285/60 R18 116V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563209487
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  165,8 €

Цена по парче

165,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот