Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus ST RH06 265/50 R20 112W

Hankook Ventus ST RH06
Hankook Ventus ST RH06
Hankook

Hankook Ventus ST RH06265/50 R20 112W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563226873
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  298,4 €

Цена по парче

298,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,35 €

Назад кон врвот