Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo Z K129 265/40 ZR21 105Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo Z K129265/40 ZR21 105Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563460901
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  253,2 €

Цена по парче

253,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот