Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo K107 195/45 R16 84V

Hankook Ventus S1 Evo K107
Hankook Ventus S1 Evo K107
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo K107195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563284361
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  108,9 €

Цена по парче

108,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот