Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 4 X K137A 275/45 R20 110Y

Hankook Ventus S1 Evo 4 X K137A 275/45 R20 110Y
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 4 X K137A275/45 R20 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563573441
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  54,9 €

Цена по парче

219,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот