Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 4 X K137A 275/40 R21 107Y

Hankook Ventus S1 Evo 4 X K137A 275/40 R21 107Y
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 4 X K137A275/40 R21 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563573489
ЕУ Етикета:
A
A
70 dB

Највисока цена:  63,15 €

Цена по парче

252,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот