Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127C HRS 315/35 R21 111Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127C HRS315/35 R21 111Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563446387
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  270,5 €

Цена по парче

270,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот