Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127C HRS 275/45 R20 110Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127C HRS275/45 R20 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563447001
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  221 €

Цена по парче

221 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот