Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127C HRS 265/50 R19 110W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127C HRS265/50 R19 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563410609
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  214,1 €

Цена по парче

214,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,76 €

Назад кон врвот