Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127C HRS 235/55 R19 101V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127C HRS235/55 R19 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563530284
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  170,2 €

Цена по парче

170,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот