Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS 275/40 R18 103Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS275/40 R18 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563457789
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  243,2 €

Цена по парче

243,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот