Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS 255/45 R19 104Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS255/45 R19 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563445885
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
68 dB

Највисока цена:  200,6 €

Цена по парче

200,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот