Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS 255/40 R18 99Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS255/40 R18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563393773
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  210,4 €

Цена по парче

210,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот