Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS 245/40 R19 98Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS245/40 R19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563473833
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  180,9 €

Цена по парче

180,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот