Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS 245/35 R21 96Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS245/35 R21 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563530413
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  339 €

Цена по парче

339 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот