Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS 225/50 R18 95W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS225/50 R18 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563472010
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
67 dB

Највисока цена:  171,3 €

Цена по парче

171,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот