Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS 225/40 R18 92Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS225/40 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563530253
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  116,3 €

Цена по парче

116,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,39 €

Назад кон врвот