Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS 205/45 R17 88W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS205/45 R17 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563572871
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
68 dB

Највисока цена:  139,6 €

Цена по парче

139,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,73 €

Назад кон врвот