Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS 205/40 R18 86W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127B HRS205/40 R18 86W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563530246
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  169,7 €

Цена по парче

169,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот