Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 325/35 ZR22 114Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A325/35 ZR22 114Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
325
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563472751
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  339,5 €

Цена по парче

339,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот