Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 315/35 ZR21 111Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A315/35 ZR21 111Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563409108
ЕУ Етикета:
C
A
74 dB

Највисока цена:  269,5 €

Цена по парче

269,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот