Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 315/30 ZR22 107Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A315/30 ZR22 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
315
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563478401
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  335,5 €

Цена по парче

335,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,34 €

Назад кон врвот