Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 295/35 ZR21 107Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A295/35 ZR21 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563472874
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  238 €

Цена по парче

238 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,14 €

Назад кон врвот