Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 295/30 ZR22 103Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A295/30 ZR22 103Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563472768
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  260,3 €

Цена по парче

260,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот