Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 285/45 ZR22 114Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A285/45 ZR22 114Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563472706
ЕУ Етикета:
C
A
75 dB

Највисока цена:  284,8 €

Цена по парче

284,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот