Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 285/45 R21 113Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A285/45 R21 113Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563423111
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  288,8 €

Цена по парче

288,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,63 €

Назад кон врвот