Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 285/40 R22 110Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A285/40 R22 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563421957
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  292 €

Цена по парче

292 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,63 €

Назад кон врвот