Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 285/35 R23 107Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A285/35 R23 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
23
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563421971
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  356,1 €

Цена по парче

356,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот