Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 275/55 ZR20 117W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A275/55 ZR20 117W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
117
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563473741
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  222,2 €

Цена по парче

222,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот