Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 275/50 ZR19 112W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A275/50 ZR19 112W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563515250
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  158,6 €

Цена по парче

158,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот