Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 275/40 ZR22 107Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A275/40 ZR22 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563472720
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  238,4 €

Цена по парче

238,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот