Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 275/35 ZR22 104Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A275/35 ZR22 104Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563478395
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  264,5 €

Цена по парче

264,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот