Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 265/50 ZR20 111W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A265/50 ZR20 111W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563472935
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  203,2 €

Цена по парче

203,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот