Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 265/45 ZR21 108Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A265/45 ZR21 108Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563472775
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  243,3 €

Цена по парче

243,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот