Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 265/45 ZR20 108Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A265/45 ZR20 108Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563472973
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  226,4 €

Цена по парче

226,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот