Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 255/50 ZR20 109W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A255/50 ZR20 109W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563472928
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  213,2 €

Цена по парче

213,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот