Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 255/50 ZR19 107W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A255/50 ZR19 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563473123
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  168 €

Цена по парче

168 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот