Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 235/65 R19 109V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A235/65 R19 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563515274
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  128,7 €

Цена по парче

128,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот