Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 235/65 R18 110V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A235/65 R18 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563515823
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  168,4 €

Цена по парче

168,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот