Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 235/55 R19 101V

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A235/55 R19 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563521534
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  145 €

Цена по парче

145 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот