Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 235/50 ZR20 104Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A235/50 ZR20 104Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563515335
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  174,3 €

Цена по парче

174,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот