Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 235/50 ZR19 103W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A235/50 ZR19 103W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563473116
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  152,3 €

Цена по парче

152,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот