Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 225/40 ZR20 94Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A225/40 ZR20 94Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563473017
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  188,8 €

Цена по парче

188,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот