Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 215/50 ZR18 92W

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A215/50 ZR18 92W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563473208
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  134 €

Цена по парче

134 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот